Community Based Approach to Local Development
Tuesday, 04 December 2007

Європейська Комісія та Програма розвитку ООН розпочинають національний проект

4 грудня 2007 року Європейська Комісія та Програма розвитку ООН (ПРООН) організовують конференцію з метою представлення нового проекту із загальним бюджетом 13,3 мільйони Євро. Проект спрямований на підтримку самоорганізації та мобілізації місцевих громад задля визначення та вирішення найважливіших потреб місцевого розвитку. Конференція відбудеться за сприяння Секретаріату Кабінету Міністрів України та Міністерства з питань житлово-комунального господарства України.

Вступну конференцію, що відбудеться у Центрі ділового та культурного співробітництва "Український дім", організовано з метою представлення концепції проекту та обговорення ключових аспектів його впровадження за участю національних та місцевих партнерів, міжнародної донорської спільноти. Конференція започаткує довгострокову співпрацю в рамках проекту між центральними та місцевими органами влади, органами місцевого самоврядування та самоврядними організаціями громад.

Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» розраховано на 3,5 років із загальним бюджетом 13,3 мільйони Євро. Проект має на меті підтримати громади в усіх областях України у вирішенні найважливіших потреб їх розвитку шляхом соціальної мобілізації, розбудови спроможності та впровадження громадських ініціатив (міні-проектів). Щонайменше одна тисяча невеликих за обсягом міні-проектів у сфері охорони здоров`я, комунального водопостачання, навколишнього середовища, енергетики та місцевого транспорту будуть відібрані та підтримані в рамках проекту. Цільовою групою проекту є громади сіл, селищ та малих міст з населенням до 10 тис. чол., а також представники органів місцевої влади у 200 районах, в яких впроваджуватиметься проект.

Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у конференції та брифінгу для преси за участі Віце-прем‘єр міністра України з питань регіональної політики, містобудування та житлово-комунального господарства пана Володимира Рибака, Міністра з питань житлово-комунального господарства України пана Олександра Попова, Міністра регіонального розвитку та будівництва України панаВолодимира Яцуби, Голови Національного агентства з питань ефективного використання енергетичних ресурсів пана Євгена Сухіна, Заступника міністра економіки пана Сергія Романюка, Посла та Голови Представництва Європейської Комісії в Україні пана Ієна Боуга, та Постійного координатора системи ООН в Україні пана Френсіса О`Доннелла.

Брифінг відбудеться 4 грудня об 11:40 в Медіа-центрі "Українського дому" (1-й поверх) за адресою м. Київ, вул. Хрещатик 2. Реєстрація представників ЗМІ проводиться до 13:00, 3 грудня 2007 року, за телефоном (8-044) 279-85-75 (контактна особа – Олена Палівода).

Детальна інформація про проект Tacis "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" і його вступну конференцію розміщена на сайті Представництва Європейської Комісії в Україні:

http://www.delukr.ec.europa.eu/cba_project_ua.html.

За додатковою інформацією щодо вступної конференції звертайтесь до секретаріату конференції за тел.: (8-044) 279-85-75.