Community Based Approach to Local Development
Friday, 27 February 2009

Проект ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» розпочинає співфінансування перших мікро-проектів громад у Волинській області

11 лютого 2009 року о 10:00 год. в приміщенні малого залу Волинської обласної ради відбулась нарада щодо співфінансування мікро-проектних пропозицій громад Волинської області.
 
У ній взяли участь Олег Баранецький, представник команди управління Проектом м.Київ; Василь Байцим, заступник голови Волинської ОДА; Борис Загрева, заступник голови Волинської облради; Оксана Гузь та Олександр Чеснюк, координатори ресурсного центру громад у Волинській області; керівники районів, сільські голови та голови громадських організацій, що працюють в рамках Проекту. Також на нараду запрошені Анатолій Грицюк, голова Волинської облради та Микола Романюк, голова Волинської ОДА.

В ході наради було представлено звіт роботи Волинського ресурсного центру громад за 2008 рік. Як зазначила Оксана Гузь: «Для вдалої реалізації Проекту необхідні розуміння та підтримка всіх сторін, зокрема влади на місцях, принципів і завдань цього Проекту. В нашій області ми це відчуваємо і вдячні за активне сприяння у роботі як Волинського обласного ресурсного центру громад так і впровадженню проекту загалом.»

Борис Загрева, заступник голови Волинської облради, зазначив, що на співфінансування проектів Волинська облрада затвердила у бюджеті півмільйона гривень. Також можливий варіант, що при розподілі вільного залишку до цієї суми додадуть ще триста тисяч.

Також було підписано угоди про партнерство з першими організаціями громад «Колпитівська» с.Колпитів та «Стохід» с.Кисилин Локачинського району. Олександр Чеснюк наголосив, що це лише початок. На сьогоднішній день вже розробляється 18 мікро-проектних пропозицій громад, які будуть затверджені вже до кінця березня, а з квітня отримають співфінансування.

Олег Баранецький зазначив, що у Волинській області Проект впроваджується на високому рівні, як один з кращих.