Community Based Approach to Local Development
Tuesday, 26 April 2011

Конференція «Презентація Проекту «Громадська Академія особистого розвитку молодих спеціалістів»

Дата проведення: 28 квітня 2011 р.

Місце проведення: конференц-зала нового корпусу Східноукраїнського національного університету ім. Володимира Даля, Луганськ

Очікувана кількість учасників: 70 осіб

Цільова аудиторія: студенти спеціальностей економіка, політологія, соціологія, екологія, слухачі магістратури державного управління, молодіжні лідери міст та селищ, молоді державні службовці та молоді науковці.

Мета заходу:      презентувати Проект «Громадська Академія особистого розвитку молодих спеціалістів», його заходи та очікувані результати від його впровадження. Оголосити Конкурс щодо набору слухачів з 35 осіб для участі в Проекті. Мотивувати учасників конференції до участі в суспільному житті сільських громад Луганської області та соціально-економічному стійкому розвитку Луганщини шляхом поширення сучасних методик демократичного управління, самоорганізації населення, мобілізації ресурсів, успішних практик міжсекторного партнерства (між органами влади, приватним сектором, неурядовими організаціями) та реалізації проектів в Луганській області відповідно до концепцій «стійкого розвитку» та «зеленого росту».

Анонс

Програма