Community Based Approach to Local Development
Wednesday, 31 March 2010

Запрошення до участі в конкурсі

1.  Організація громади «Нещеретівська мрія» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Заміна системи опалення в будівлі дитячого садка "Зірочка" в селі Нещеретове»: заміна опалювальних котлів, конвекторів та внутрішньобудинкової мережі системи опалення. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

2.  Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: 92252, Луганська обл., Білокуракинський р-н, с.Нещеретове, пров. Світлий, б.1. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 10-00 год, 20 квітня 2010 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище, на сайті www.cba.org.ua  або за телефонами: 06462-9-63-43