Community Based Approach to Local Development
Tuesday, 20 April 2010

Запрошення до участі в конкурсі

 Організація громади «Райгородська» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Енергозберігаючі заходи в Райгородській ЗОШ І-ІІ ступенів»(Часткова заміна вікон та дверей) с. Райгородка Сватівського району Луганській області »

 Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

 Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: 92624 Луганська обл., Сватівський район, с.Райгородка, вул. Конопліна, б. 5а. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 10 год.
 7 травня  2010 року
, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

  Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію на сайті www.cba.org.ua та  за адресою, зазначеною вище або за телефоном: 0955085610