Community Based Approach to Local Development
Monday, 15 March 2010

Запрошення до участі в конкурсі

1.  Організація громади «Водограй добра» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Модернізація мереж зовнішнього освітлення вул..Артема, Кірова та пл.Красних партизан»: проведення зовнішньої мережі освітлення 2.14 км, встановлення 43 світильників, встановлення 5 лічильників. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

2.  Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: смт.Петрівка, пл. Красних партизан, б.1. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 10-00, 01 квітня 2010 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

3.  Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою зазначеною вище та на сайті www.cba.org.ua , або за телефонами: 06472-36-8-57, 095-144-11-51