Community Based Approach to Local Development
Friday, 06 September 2013

120 активистів Луганської області пройшли навчання на тему: «Ефективні комунікації та управління знаннями в рамках Проекту МРГ»

Учасники тренінгу також отримали рекомендації Проекту ЄС / ПРООН МРГ з оформлення та візуалізації діяльності районних ресурсних центрів та організацій громад, підготовки та проведення презентацій, а також закріпили знання з правили візуалізації проектної діяльності організацій громад, відповідно до вимог Проекту ЄС /ПРООН МРГ .

Training

Додатково, учасники отримали рекомендації з ведення діяльності ресурсних центрів; правильності підбору та проведення фотозйомки і з організації візитів на об’єкти мікропроектів.

Під час тренінгів луганчани в режимі скайп-конференції отримали інформацію від представників Всеукраїнської асоціації районних та міських рад про корисність і можливості нового веб-ресурсу Національного Центру сталого місцевого розвитку http://rozvytok.in.ua, розробленого за допомогою Проекту ЄС / ПРООН МРГ. Вони самостійно протестували цей ресурс як користувачі. 

DSC 0854

За відгуками учасників, дуже корисним стало відвідування одного з кластерних тренінгів у громаді с. Денежникове Новоайдарського району, де вони змогли ознайомитись з досвідом ГО

“Акація” з реалізації власних ініціатив та проектів інших донорів, зокрема, з питань сільськогосподарської кооперації.

 

 

 

 

Більше фото дивиться тут:   

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.669188393109946.1073741850.315461985149257&type=1