Місцевий розвиток орієнтований на громаду
Вівторок, 27 квітня 2010

Запрошення до участі в конкурсі

1. Громадська організація «Сільські господарі» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах мікропроекту «Енергозберігаючі заходи в школі с. Руда»: встановлення енергозберігаючих віконних блоків з металопластику – 74 шт. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

2. Тендерну документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Сквирський район, с. Руда, вул. І.Франка, 68, тел. 5-53-65.  Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше 09.00 год. 13 травня 2010 року. Пропозиції  будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру 13 травня 2010 року о 10.00 год. Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

3. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою: Сквирський район, с. Руда, вул. І.Франка, 68, тел. 5-53-65.